WSPARCIE
MARKETINGOWE 

Sukces klubu, to nie tylko wyposażenie, ale również program marketingowy, skrojony na potrzeby klientów: broszury i materiały informacyjne dostosowane do profilu osobowego, wyposażenie ekspozycji w klubie, szereg kampanii promocyjnych nastawionych na klienta oraz kompleksowe programy marketingowe, tworzone z myślą o zwiększeniu zysków klubu.
 

Wybierając naszą ofertę otrzymujecie bogaty pakiet marketingowy, który cały czas się rozszerza, w postaci:

  • materiałów drukowanych m.in. w postaci roll up, bannerów, naklejek, ulotek promocyjnych, wizytówek twojego klubu, broszur;

  • materiałów elektronicznych, za pomocą których strona internetowa waszego klubu, a co za tym idzie, wasi klienci będą zawsze na czasie; materiały te pozwolą też wam na ewentualne dodrukowanie potrzebnych materiałów;

  • materiały sprzedażowe – display z ulotkami i materiałami informacyjnymi, które świetnie sprawdzą się w recepcji twojego klubu.
     

Dzięki naszemu programowi marketingowemu, kluby oferujące zajęcia Indoor Walking, mogą pochwalić się dużą frekwencją oraz wspaniałym kontaktem ze swoimi klientami.

Indoor Walking współpracuje z najlepszymi instruktorami fitness oraz grafikami i architektami, którzy wspierają projekt tak, aby klient który decyduje się na zakup bieżni, był w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki tej kooperacji, każdy klub decydujący się na wprowadzenie Indoor Walking do swojej oferty, może liczyć na pomoc w najlepszym rozmieszczeniu maszyn, zaprojektowania powierzchni do treningu, wsparcia marketingowego przygotowanego pod indywidualne potrzeby i skierowane bezpośrednio do obecnych i przyszłych klientów.

 

© 2016 by Indoor Walking

www.indoorwalking.pl

Bądż na bierząco !

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon